CAN KÖFTE

Can Köfte’den Şampiyon Futbol Takımına Köfte Ziyafeti

Akhisar Can Köfte Sahibi Ali Osman Garipcan, Manisa’’da (1999-2000 doğumlu) kategorisinde156 okulu geride bırakarak şampiyon olan Akhisar Misak-ı Milli Ali Şefik Ortaokulu Yıldız Erkekler futbol takımını futbolcularına Can Köfte Merkez şubesinde köfte ziyafeti çekti.

Şampiyon öğrencileri Can Köfte Merkez şubesinde ağırlayan Ali Osman Garipcan;” sizin gibi başarılı sporcuları desteklemek bizlere keyif veriyor. Aydın’da yapacağınız maçlarda sizler Akhisar’ı çok iyi temsil edeceğinize inanıyorum ve Aydın grubundan şampiyon olarak döneceğinize inanıyorum. Akhisarspor’umuzun Yeşil Siyahlı renklerden oluşan formaları kullanmanız bizleri çok duygulandırdı. Aydın’dan başarılı haberlerinizi bekliyorum” dedi.

Beden Eğitimi Öğretmeni Serdar Çengel;” Önce Akhisar, sonra Manisa şampiyonu olan öğrencilerimizi, Aydın grup müsabakalarına gitmeden önce futbolcularımızı mekânında ağırlayan Can Köfte işletmecisi Ali Osman Garipcan’a teşekkür ediyoruz. Aydın’da 18-20 Mart tarihleri arasında oynayacağımız müsabakalarda bize yakışan futbolu oynayarak bir üst gruba çıkmak istiyoruz ve bunu başaracak güçteyiz” dedi.

Kaynak:yeniakhisarinsesi

admin